fotoateliér

„Ve fotoateliéru mediablack fotíme v příjemné atmosféře děti, rodiny, páry, maminky, ženy, muže, profesní fotky, reklamní fotografie atd…“

Jak probíhá fotografování portrétu u nás?

Určitě vás všechny naše budoucí klienty a klientky zajímá, jak fotografování probíhá. Je přirozené, že na začátku, po nakročení do fotoateliéru cítíte ostych, trému, dokonce strach… Myslíte si, že nejste fotogeničtí?

Všechny tyto pocity jsou úplně normální a svěřuje se nám s nimi většina klientů. Budeme se snažit vás ostychu zbavit, můžete si před focením dát kávu, čaj nebo jen vodu, po velmi pěkném fotoateliéru se porozhlédnout a uklidnit se. Popovídáme si s vámi o vašich představách, o tom, jaké fotografie budete chtít nafotit, poradíme se s vámi o oblečení na fotografie. A můžeme jít na focení! Provedeme vás světem fotografických póz, nemusíte se bát, že byste nevěděli, co a jak. Konkrétní fotoakce se bude odvíjet od typu fotoportrétu, který budete chtít nafotit, ale platí, že v tomto okamžiku, už byste měli být uvolnění, v pohodě a beze strachu. Po fotografování, jehož délka se také odvíjí od typu fotografování ( ale u nás platí, že nespěcháme ) s vámi probereme postup, kterým se Vaše fotoportréty dostanou až k vám.

A to je vše! Chvíle vašeho času a výsledkem je památka na celý život, dárek, vzpomínka nebo dveře dokořán vysněné práci či vztahu.

Přijďte a uvidíte.

Budeme se na vás ve fotoateliéru mediablack moc těšit!